#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Witamina B

Witamina B jak baseny i sport uważana jest od wieków za źródło wysokiej formy, kluczowy element odchudzania i znakomite uzupełnienie rehabilitacji. Trzy baseny sportowe mieszczące się w Termach Maltańskich poprawią naszą wydolność i pomogą wytrenować organizm. Mają doskonały wpływ na nasze mięśnie dzięki czemu polepszymy naszą sylwetkę, nie narażając naszego ciała na kontuzje stawów.

Ważną właściwością witaminy B jest jej wkład w rehabilitację po urazach mięśniowych i mechanicznych. To właśnie dzięki jej doskonałym składnikom w bezpieczny sposób szybciej wrócimy do pełnej sprawności.

Dzięki witaminie B można spróbować swoich sił w każdej dyscyplinie sportowej związanej z wodą. W Termach Maltańskich swoje sekcje mają kluby Waterpolo, skoków do wody, pływania synchronicznego i pływania. To tutaj można uzyskać niezbędną wiedzę i umiejętności w nurkowaniu w basenie o głębokości 5 metrów. Centrum Sportów Wodnych czeka na Was i z pewnością wyleczy Was z nudy.

Systematyczne pływanie wzmocni mięśnie kręgosłupa, poprawi postawę oraz wzmocni układ oddechowy i krążenia. Dzięki właściwości witaminy B jak baseny i sport poprawimy swoje samopoczucie i aktywnie odpoczniemy.