#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Witamina C

Witamina C jak ciepło i relaks w Świecie Saun to źródło zdrowia i dobrego samopoczucia.  11 różnorodnych łaźni parowych i saun zawartych w witaminie C to niespotykana dawka gorących temperatur działających na naszą odporność, układ krążenia, mięśnie i skórę.

Dobroczynne działanie witaminy C jak ciepło i relaks znane jest już od czasów Cesarstwa Rzymskiego i jest stosowane do tej pory. Dzięki regularnemu korzystaniu z witaminy C w Świecie Saun w Termach Maltańskich uodparniamy się na wirusy, regulujemy krążenie krwi i pozbywamy  się toksyn z organizmu. Dzięki wysokiej temperaturze witamina C działa kojąco na mięśnie i ułatwia ich regenerację a nasza skóra staje się zdrowa, gładka i promienna. Dzięki lekowi lepiej znosimy także wysokie temperatury latem.

Witaminy C można zażywać w pomieszczeniach o różnym stopniu wilgotności i w temperaturze  wahającej się od 38 do 90 stopni Celsjusza. Jest ona bezpieczna również dla seniorów, należy bowiem pamiętać, że przeciwskazaniem do jej zażywania nie jest wiek a jedynie stan zdrowia.