Wskocz do nas

Niesamowite widoki, wiatr we włosach, odliczanie… skok i… jak zawsze miękkie lądowanie! Nie, to nie żart! Wskocz do Term Maltańskich i zalicz miękkie lądowanie w basenach ze zjeżdżalniami lub wodą termalną.

Wiosna już definitywnie zagościła za oknami. Pora gdzieś wyskoczyć! Nie masz jeszcze pomysłu gdzie? Wskocz do nas! Wskocz do Term Maltańskich i zrelaksuj się, baw się i czerp radość wspólnie z całą rodziną i znajomymi.

Termy Maltańskie są już gotowe do wiosenno-letnich, wodnych przygód. To tu czeka na Was świetna zabawa oraz mega dawka czystej adrenaliny! To wszystko już dziś jest dostępne na wyciągnięcie ręki! Nasze atrakcje zadowolą osoby w każdym wieku, nawet te najbardziej wybredne😊 To właśnie tutaj można wskoczyć w wir wodnej zabawy i cieszyć się słońcem, wysoką temperaturą i gorącymi basenami termalnymi. Jeśli lubicie poczuć dreszczyk emocji, to z pewnością zdecydujecie się na różnorodne zjeżdżalnie znajdujące się na plaży zewnętrznej oraz wewnątrz obiektu. Miłośnicy słodkiego nic nie robienia mają do wykorzystania za to leżanki wodne, jacuzzi i bicze wodne oraz niezliczone leżaki na piaszczystej plaży zewnętrznej.

Nie zapomnieliśmy również o atrakcjach dla najmłodszych. Dzieci przecież uwielbiają zdobywać, odkrywać, poszukiwać i kochają przygody, niczym Indiana Jones, dlatego naszą kolejną miłą niespodzianką jest zupełnie nowy plac zabaw znajdujący się na piaszczystej plaży zewnętrznej. Na dwóch wielozadaniowych konstrukcjach oraz pajęczynie mogą swobodnie i bez przeszkód oddawać się fantazji i urokom nieskrępowanej zabawy. Do tego wszystkiego dodajmy jeszcze nową ściankę interaktywną w sąsiedztwie brodzika i mamy już pewność, że nikt nie będzie się u nas nudził.

Woda termalna, zjeżdżalnie, atrakcje dla najmłodszych, leżaki i liczne jacuzzi. Co więcej potrzeba do szczęścia? Nie czekaj, po prostu WSKOCZ DO NAS!