Promocja „Godziny Ulgowe” w Świecie Saun

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich saunowiczów. Od 1 września jest nowy, dużo dłuższy czas obowiązywania promocji „Godziny ulgowe”. Teraz bilety w niższych cenach można kupić od godziny 11:00 do 16:00. Zmiana ma związek z nowymi godzinami otwarcia Świata Saun, który otwarty jest teraz codziennie już od 11:00.

Do tej pory promocja „Godziny ulgowe” obowiązywała od 15:00 do 17:00. Teraz można skorzystać ze Świata Saun w dużo niższych cenach przez pierwsze 5 godzin funkcjonowania strefy. Dodatkowo wprowadzony został, nowy, promocyjny bilet. Teraz w godzinach między 11:00 a 16:00 dostępny jest także bilet 3-godzinny w cenie 42 zł. W promocji godzin ulgowy zmianie nie uległy bilety jedno i dwugodzinne w cenie 22 i 32 zł. Dzięki wydłużeniu otwarcia strefy saunowicze mogą skorzystać z dwóch dodatkowych seansów parowych, które odbywają się o godzinie 12:00 i 16:00. Warto zaznaczyć, że bilet do strefy żółtej umożliwia korzystanie nie tylko ze Świata Saun ale także Aquaparku i Basenów Sportowych.

Nowe godziny promocji obowiązują od 1 września. Zapraszamy do korzystania ze Świata Saun w nowych, wydłużonych godzinach działania strefy.