Wyjątkowy koncert

Termy Maltańskie będą organizatorem unikatowego wydarzenia. W niesamowitej wodnej scenerii Aquaparku odbędzie się walentynkowy koncert, którego gwiazdą będzie Grzegorz Hyży, finalista programu X-Factor. Nie zabraknie konkursu z nagrodami.

Rok 2014 przynosi nowości w szerokim wachlarzu atrakcji Term Maltańskich, w tym niepowtarzalny i innowacyjny koncert walentynkowy. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Unikalny koncert odbędzie się w Aquaparku, który dotychczas kojarzony był przede wszystkim z atrakcjami wodnymi. Z okazji Walentynek o godzinie 20:00, na specjalnie przygotowanej scenie, zaprezentuje się jeden z ciekawszych głosów młodego pokolenia Grzegorz Hyży.

Szerszej publiczności zaprezentował się podczas ubiegłorocznej edycji programu X-Factor. Jego niepowtarzalna barwa głosu oraz niesamowita ekspresja spodobała się jurorom oraz telewidzom. Występy Grzegorza Hyżego spotykały się z zachwytem fanów, w programie doszedł aż do finału, gdzie ostatecznie zajął drugie miejsce. Aktualnie pracuje nad autorskim materiałem i debiutancką płytą.

Po koncercie, o godzinie 22:00 odbędzie się konkurs z nagrodami. Każdy z uczestników będzie miał za zadanie wyznać miłość ze sceny. Oceniane będą oryginalność, pomysłowość oraz humor. Dla wszystkich odważnych przewidziane są atrakcyjne nagrody m.in. bilety wstępu i zniżki do kompleksu. Dla pięciu najciekawszych wypowiedzi przygotowano nagrodę specjalną – niepowtarzalną wizytę w Spa 1306 dla dwojga, gdzie zakochani będą mogli poddać się wyjątkowym zabiegom.

Udział w koncercie jest w ramach biletu wstępu do Aquaparku, dostępnego w kasach Term Maltańskich. W Dniu Zakochanych od godziny 19:00 będą obowiązywać wyłącznie specjalne ceny biletów. Bilet 2 godzinny będzie kosztował 35 zł, 3 godzinny 45 zł, a całodzienny 55 zł.

To będzie niezapomniany wieczór, w rewelacyjnej scenerii, z piękną muzyką w tle.