Wyspa przygód w Termach Maltańskich

Wakacje to czas odpoczynku, urlopów, błogiego nic nie robienia. To również czas niezapomnianych przygód. Planując swoje wakacje koniecznie pamiętaj o wakacyjnej wyspie przygód w Termach Maltańskich. Tutaj nie będzie miejsca na nudę.

Tropikalna wyspa przygód w samym sercu Poznania zaprasza wszystkich głodnych wrażeń i rozrywki. Podczas wakacji na wszystkich będą czekać nie lada atrakcje w każdej części Aquaparku. Plaże zewnętrzna będzie podzielona na 5 stref w których będzie można skorzystać z dodatkowych atrakcji w cenie biletu.

Pomiędzy basenami zewnętrznymi umieszczona została scena gdzie będą odbywać się quizy rodzinne, konkursy geograficzne i sprawnościowe. Dla rodzin przewidziane są zabawy i konkursy konstruktorskie z użyciem materiałów piankowych. Dla najlepszych będą czekać nagrody.

Basen termomineralny będzie areną bitew tanecznych. W tym roku codziennie będą odbywać się zajęcia Afro-Dance, które będą prowadzić profesjonalni instruktorzy tańca w wodzie. Dla wszystkich, którzy uwielbiają taniec i ruch w wodzie oraz dbałość o sylwetkę będzie to idealna propozycja na lato. W sąsiedztwie basenu będą odbywać się wspólne animacje gdzie będzie można sprawdzić swoje umiejętności w najpopularniejszych tańcach.

Na nowym placu zabaw znajdującym się na Słonecznym Tarasie na plaży zewnętrznej znajduje się kryjówka piratów. W strefie znajdziemy bujaki, tory przeszkód, zjeżdżalnie oraz pajęczynę na którą będzie można wspinać się do woli. W tej strefie będą również przeprowadzane liczne animacje i konkursy dla najmłodszych uczestników wakacyjnych przygód.

Z kolei w okolicy górnego baru plażowego można wejść do wioski tubylców. W tej strefie będzie znajdować się miejsce do wypoczynku z licznymi siedziskami i stolikami. Tutaj też można sprawdzić swoje umiejętności z grach XXL. Do dyspozycji klientów są bierki czy jenga. To tutaj można ułożyć ogromną wieżę z kokosów. Dla osób lubiących plastykę znajdzie się miejsce na zrobienie naszyjników z muszli czy tworzenie spódnic z suszonych liści. Będzie można także pograć w ulubioną grę piratów czyli kości.

Na Wodnym Torze Przeszkód będą prowadzone liczne konkursy sprawnościowe. Nasi animatorzy sprawdzą kto pokona najszybciej tor bez upadku do wody. Będzie też popularna bitwa na piankowe makarony. Zwycięzcą będzie osoba, która strąci przeciwnika do wody. Na najlepszych będą czekać nagrody.

Na wyspie nie zabraknie też ulubionych atrakcji Term Maltańskich. Szybkie zjeżdżalnie, baseny w wodą termalną oraz liczne leżaki umiejscowione na plaży zewnętrznej dla fanów kąpieli słonecznych. Osoby spragnione będą mogły skorzystać z dwóch barów plażowych a całość umili wakacyjna muzyka serwowana przez naszych wspaniałych konferansjerów.

Nie czekaj, przeżyj wakacyjną przygodę na naszej wyspie. Jedynej wyspie w Poznaniu. Wyspa Przygód dla Ciebie i dla najbliższych.