#
Podaruj bliskiej Ci osobie kartę podarunkową i skorzystaj z bogatej oferty Term Maltańskich

Wystawa prac Anny Trawińskiej i Joanny Lonc

W holu sportowym na I piętrze Kompleksu Termy Maltańskie trwa wystawa prac dwóch wielkopolskich artystek. Anna Trawińska i Joanna Lonc związane są z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu. Ich prace można było już podziwiać w Termach Maltańskich podczas ubiegłorocznych wystaw. Tym razem prezentują wystawę prac malarskich, które można podziwiać w okresie wakacyjnym. Wstęp jest wolny. Zapraszamy.

ANNA TRAWIŃSKA– urodzona w Ostrowie Wielkopolskim, absolwentka Wydziału Matematyki i Fizyki na UAM. Zawodowo zajmuje się księgowością i finansami, ale od wielu lat jej główną pasją jest malarstwo.

Brała udział w kursach malarstwa, rysunku i grafiki w CK Zamek, w Muzeum Narodowym w Poznaniu a od 2008 roku uczestniczy w wykładach i zajęciach organizowanych przez Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu.

Jej prace malarskie i rysunkowe były eksponowane na wystawach zbiorowych m.in. w Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, w Galerii PBG, w Galerii Starówka oraz w Termach Maltańskich. Swoje ikony prezentowała na wystawach w Muzeum Górków w Szamotułach, Muzeum Etnograficznym w Poznaniu i w Kościele Zmartwychwstania Pańskiego w Poznaniu.

JOANNA LONC – urodzona w Poznaniu jest z wykształcenia pedagogiem. Pierwsze prace zaczęła tworzyć 10 lat temu. Zazwyczaj pracuje w plenerze, z daleka od zgiełku i realiów dnia powszedniego. Jej prace zrobione są  w technice akrylu, tempery oraz farby klejowej.

Brała udział w wykładach i zajęciach organizowanych przez Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu. Jej prace malarskie i rysunkowe eksponowane były na wystawach zbiorowych m. in. w Uniwersytecie Artystycznym  w Poznaniu, w Galerii PBG, w Galerii Starówka oraz w Termach Maltańskich.