Zabawa Foto Gra w Termach Maltańskich

31 lipca ruszyła zabawa Foto Gra w Termach Maltańskich. Przez okres 5 tygodni można nadsyłać na adres: konkurs@termymaltanskie.com.pl swoje zdjęcia zrobione w monidle i dokończyć zdanie: „Termy Maltańskie…”.Główną nagrodą w konkursie jest 1000 złotych do wykorzystania w strefie zielonej – Baseny Sportowe i Aquapark.

8 monideł znajdziemy na popularnych poznańskich kąpieliskach, centrach handlowych jak również w centrum miasta. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić tylko jedno zdjęcie oraz stworzyć hasło. Co tydzień, w każdy poniedziałek,  jury ogłosi  5 zwycięskich zdjęć, które otrzymają nagrody w postaci wstępu do Aquaparku. Najlepsze prace z każdego tygodnia przechodzą do Wielkiego Finału, który będzie odbywał się na fan page’u Term Maltańskich. 25 prac z 5 tygodni eliminacyjnych zostanie umieszczonych w specjalnym albumie konkursowym. Osoba, której zdjęcie zbierze największą liczbę kliknięć „lubię to” pod zdjęciem zdobędzie główną nagrodę konkursu – 1000 złotych do wykorzystania w największym Aquaparku w Polsce. Wielki finał będzie trwał 10 dni, od 1 września.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej Term Maltańskich. Zapraszamy wszystkich do udziału w zabawie Foto gra.

Regulamin konkursu obowiązujący od 1.08.2014:
Regulamin-Konkursu-FOTOGRA.pdf