Zimowa Olimpiada w Termach Maltańskich

10 lutego dzieci z województwa Wielkopolskiego rozpoczynają ferie zimowe. W tym samym czasie rozpoczynają się także Zimowe Igrzyska Olimpijskie. W tym czasie w Termach Maltańskich odbędzie się Zimowa Olimpiada.

Podczas wizyty w Aquaparku będzie można zadbać o olimpijską formę podczas zajęć Aquafitness w zimowej aurze, które będą odbywać się codziennie aż sześć razy. Animatorzy zaproszą na konkursy, gry i zabawy dla dzieci, dorosłych i całych rodzin, nawiązujące do zimowych sportów olimpijskich. Ciekawostką będą bobsleje dostosowane do wodnych warunków panujących w Termach Maltańskich. Podczas wizyty w Aquaparku konferansjer będzie przekazywał aktualne wyniki z olimpijskich aren w Pjongczang.

Codziennie w Aquaparku będzie można spotkać maskotkę Term Maltańskich – hipopotama TIM-a. Dodatkową atrakcją w ferie zimowe będą kule wodne, które dostępne będą codziennie przez 6 godzin. Na terenie Aquaparku pojawi się również strefa zajęć kreatywnych, w której dzieci z rodzicami zbudują igloo z piankowych puzzli.

Cały Aquapark będzie udekorowany w zimowym klimacie. Wszystkie stałe atrakcje takie jak basen z falą czy dzika rzeka zewnętrzna będą uruchamiane częściej i dłużej. To wszystko w ramach biletu wstępu do Aquaparku bez dodatkowych opłat. Zapraszamy do wspólnej zabawy i wypoczynku.