Ferie zimowe w letniej formie!

Jeszcze niedawno odpoczywaliśmy w gronie rodzinnym podczas Świąt Bożego Narodzenia a już od 13 stycznia kolejna okazja na relaks z najbliższymi. Termy Maltańskie zapraszają na ferie zimowe w letniej formie.

Czas przerwy szkolnej to moment, kiedy można spędzić więcej czasu ze swoimi pociechami. Każdy tęskni już za wakacjami, słońcem i wysokimi temperaturami. Termy Maltańskie oferują namiastkę lata w zimowej aurze za oknem. W tym roku podczas ferii zimowych największy Aquapark w Polsce przygotował dodatkowe atrakcje dla wszystkich amatorów wodnej rozrywki.

Od soboty 12 stycznia do 27 stycznia w Aquaparku prowadzone są dodatkowe zajęcia Aqua Zumby. Odbywają się one aż 6 razy dziennie w godzinach: 11:15, 12:15, 13:15, 15:15, 16:15 i 17:15. Nie lada gratką jest fakt, że te zajęcia mają miejsce w basenie solankowym zewnętrznym. Aqua Zumba to zabawa i ruch dla wszystkich niezależnie od wieku. Połączenie fitnessu i tańca w wodzie poprawia naszą sylwetkę i kondycję, a co ważniejsze mogą w niej brać udział całe rodziny. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Na terenie Kompleksu można spotkać konferansjera, który informuje o atrakcjach poszczególnych stref a co ważniejsze organizuje konkursy z nagrodami zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W programie są konkursy z wiedzy o Termach Maltańskich, jak również pojedynki sprawnościowe i łamigłówki. W weekendy najmłodsi członkowie rodzin z ogromną ochotą skorzystają z kul wodnych, które dają dużo zabawy oraz poprawiają koordynację ruchową. W Kompleksie można spotkać hipopotama TIMa, który rozdaje cukierki wszystkim chętnym. Przez cały okres ferii zimowych wszystkie stałe atrakcje Aquaparku jak basen z falą czy dzika rzeka zewnętrzna są uruchamiane częściej i na dłużej. W tym okresie obowiązuje Taryfa II.

Ferie to doskonały czas na odpoczynek oraz relaks. Termy Maltańskie to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie a gorąca woda i zjeżdżalnie pozwolą nam poczuć wakacyjną aurę w środku zimy. Zapraszamy na ferie zimowe w letniej formie.