Zmiana cennika i nowości w ofercie Term Maltańskich

1 października zmianie ulegnie cennik Term Maltańskich. Będzie to powrót do cennika zimowego, który obowiązywał na początku roku. Wraz z nadejściem nowego roku akademickiego wraca promocja Studenckich Termowtorków, które obejmą również Świat Saun. Nowością będą zajęcia dla seniorów pod nazwą Termy Terapia.

Powrót do cennika zimowego jest potwierdzeniem wcześniejszych informacji Spółki, która na początku roku zapowiedziała wprowadzenie dwóch cenników obowiązujących w roku kalendarzowym. Na zmianach zyskają przede wszystkim osoby, które dłużej korzystają z atrakcji największego Aquaparku w Polsce. Bilety całodzienne zostały obniżone zarówno w dni powszednie jak i w weekendy. Dużo mniej zapłacą osoby korzystające z biletu rodzinnego, które chcą skorzystać z różnorodnej i atrakcyjnej oferty Aquaparku w dni powszednie.

Posiadacze Kart Rodziny Dużej również powinny mieć powody do zadowolenia. Bilety całodzienne, które na początku roku uległy znacznej redukcji utrzymały swoją niską cenę. Posiadacze Karty chętnie korzystają z oferty Term Maltańskich, a liczba osób w porównaniu do roku 2013, wzrosła o niemal 100 %.

Do oferty największego Aquaparku w Polsce powracają Studenckie Termowtorki. Specjalna promocja dla studentów została w tym roku akademickim rozszerzona o kolejną strefę. Wszyscy posiadacze aktualnej legitymacji studenckiej będą mogli przez 3 godziny relaksować się w Świecie Saun za jedyne 29,90. W ofercie pozostaje również 3 godzinny pobyt w Aquaparku, który kosztować będzie, tak jak przed wakacjami, 19,90.

Nowością w Termach Maltańskich jest unikalny program zajęć dla osób, które dbają o swoje zdrowie i chcą podjąć profilaktyczne działania. Termy Terapia to 1,5-godzinne sesje dla  seniorów w skład których wchodzą m.in. kąpiele w solance, różnorodne ćwiczenia w wodzie i liczne zabiegi wodolecznicze, pobyt w strefie SPA, grocie śnieżnej, saunie i tężni. Tak kompleksowego programu poprawiającego formę seniorów dotąd jeszcze w Poznaniu nie było. Idea tych zajęć powstała w oparciu o pracę i doświadczenie wielu specjalistów z zakresu treningu w wodzie, fizjoterapii, medycyny rodzinnej, kardiologii, reumatologii, ortopedii i chirurgii.