Zmiany w Termach Maltańskich

Prostszy cennik, ujednolicenie cen, precyzyjne oznaczenie stref kompleksu, a także polityka skierowana na osoby niepełnosprawne. Do tego obniżenie cen dłuższego pobytu, wynikające z potrzeb klientów oraz moc atrakcji to najważniejsze zmiany idące z wprowadzeniem cennika zimowego w Termach Maltańskich.

Cennik zimowy i wszystkie zmiany zostaną wprowadzone w środę 15 stycznia. Cennik będzie obowiązywał do 30 kwietnia. Docelowo w ciągu roku kalendarzowego będą obowiązywać dwa cenniki – zimowy od 1 października do 30 kwietnia i letni od 1 maja do 30 września. Zmiany mają na celu wprowadzenie jasnych zasad korzystania z kompleksu oraz ujednolicenie cen. Każda ze stref znajdujących się w kompleksie zostanie oznaczona kolorem. Przy wejściu klienci zostaną wyposażeni w opaskę w kolorze odpowiadającym strefie, z której chcą skorzystać. Będzie to duże ułatwienie dla odwiedzających, ponieważ ogromne przestrzenie Term Maltańskich będą dokładnie oznakowane.

Jednym z elementów nowej strategii Term jest skierowanie uwagi na niepełnosprawnych. Cennik zimowy zagwarantuje opiekunom osób niepełnosprawnych wejście za darmo. Osoby niepełnosprawne nadal będą mogli korzystać z biletu ulgowego. Należy dodać, że kompleks jest w pełni profesjonalnie przygotowany na wizyty osób niepełnosprawnych, a do dyspozycji są przystosowane szatnie, specjalne wózki oraz windy.

Na zmianach zyskają również posiadacze Kart Rodziny Dużej. Bilety całodzienne uległy znacznej redukcji. To duży atut, tym bardziej, że do tej pory aż 2000 osób dzięki Karcie skorzystało z Term. Osoby te będą mogły teraz spędzić aktywnie czas za dużo niższą cenę.

Cennik zimowy to również korzyści dla osób, które lubią przebywać w kompleksie dłużej. Badania satysfakcji klientów wskazały, że odwiedzający chcieliby przebywać w Termach dłużej. W odpowiedzi na głosy odwiedzających, ceny zostają obniżone zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy. Bardzo duża liczba atrakcji sprawia, że zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą wiele interesujących form odpoczynku. Warto odnotować, że na basenie sportowym zostanie otwarta wieża do skoków, a do Aquaparku wracają animacje dla dzieci oraz zajęcia Aqua Fitness. To wszystko sprawia, że oferta Term staje się bogatsza, ciekawsza i sprzyjająca dłuższym pobytom w Termach Maltańskich.